КПТ психотерапевт, нейропсихолог, психолог-сексолог, арт-терапевт
Магистр психологии, арт-терапевт, КПТ психотерапевт, нейропсихолог, психолог-сексолог, травматерапевт, перинатальный психолог, системно-семейный арт-терапевт, детский и подростковый психолог, сертифицированный Хибуки-терапевт.
Автор коррекционных и развивающих программ, арт-терапевтических методик.
Чувства и эмоции, Травма, Стресс, Страхи и тревоги, Смысл жизни, Семейная психология, Саморазвитие, Самопознание, Самооценка/самоценность, Детско-родительские отношения, Работа и карьера, Психосоматика, Психология отношений, Манипуляции/абьюз, Подростки, Проблемы детей, Коуч, Мужчины, Любовь, Личностный рост, Кризисы, Комплексы, Возрастная психология, Внешность/тело/красота, Беременность/роды, Женственность
Хочу щиро подякувати Вам за уважність, доброзичливість і справжнє вміння підтримати. У спілкуванні відчувається спокій, професійність і глибоке розуміння людських почуттів. Ви допомагає не просто розібратися у складних ситуаціях, а й побачити в них сенс, відновити внутрішню рівновагу й віру у власні сили. Дуже ціную вашу тактовність, людяність і щиру зацікавленість у результаті. Дякую за тепло, терпіння й за ту атмосферу довіри, яку Ви створюєте 💛 Подяка вам від мене та моєї донечки
Дякую тобі за співпрацю щиро й від усього серця. Ти — як світло в цій справі: бачиш, відчуваєш, направляєш. Із дітьми в тебе виходить по-справжньому чарівно — видно, що ти не просто працюєш, а живеш цим. Ти — людина, яка вкладає у свою справу турботу, розуміння і душу. Ти точно на своєму місці. Нехай твій шлях буде яскравим, а серце — завжди палає!
Хочу поблагодарить Елену за её профессионализм и чуткий подход. После каждого сеанса я чувствовал лёгкость, заряд оптимизма и уверенность в своих силах. Елена создаёт комфортную атмосферу, помогает взглянуть на сложные ситуации с новой стороны и найти в себе ресурсы для их решения. Она действительно помогла мне поверить в себя и своё будущее. Очень благодарен вселенной, что мне довилось Вас повстречать!
Лєночка, Ви дивовижна! Хочу висловити свою вдячність та рекомендувати Вас всім, хто шукає психологічну допомогу! Можна сказати, що Ви врятували мене. Моє життя змінилось завдяки нашій спільній роботі. Я повірила в свої сили, змінила ставлення до всього, переоцінила все, що в мене є! Дякую за терпіння, розуміння, співчуття, теплоту вашого серця! Ви справжній профі. Я думала, що робота з психологом це важко, а виявилось дуже цікаво та захопливо. Я кожного разу, як виходила від Вас вже чекала з нетерпінням наступної зустрічі! Рада, що Ви мені зустрілись!
Чарівна атмосфера, спокійна та миротворча Олена, майстерно познайомила та ввела нас у світ арт-ерапії. Мені дуже зайшов такий формат терапії, хочеться ще.
Сегодня очень важный сеанс был для меня, я очень рад что вселенная дала мне так много и уверен что еще много даст - я готов ей доверять! Спасибо, что дали это понять!
Спасибо больше за отношение, понимание и профессионализм!
Дуже вражена чуйності Олени, для мене було дуже несподівано що я змогла з зовсім мені не знайомою людиною поговорити як з подружкою (тільки невистачило келиху вина) пані Олена мене не тільки слухала, але і расказувала про себе!!! Це було дуже класно! Дякую вам!!! Навіть після першої зустрічі я, мені так здається почуваю себе інакше!!!!
Хочу висловити пані Олені свою глибоку вдячність за її роботу. Мені дуже сподобалася чуйність і емпатія. Олена створила безпечну та підтримуючу атмосферу, в якій я змогла відкритися і пропрацювати важливі для мене питання. Дякую за те, що допомогли мені знайти внутрішній спокій та зрозуміти себе краще. Ваш підхід справді зробив різницю в моєму житті!
Олена надзвичайно добра, приємна людина, яка віддана своїй справі на всі 200%! Пройшовши багато різних психологів, я знайшла дійсно компетентну та дієву допомогу. Рекомендую Олену як ту якій хочеться відкритися, довіритися і йти шляхом до нової себе, бо вона щира і уважна. А методи якими ми працюємо на консультаціях - це взагалі вогонь, хоча спочатку здаються незвичними і трішки дивними, але потім розумієш на скільки це дієво!!! дякую!!! Рекомендую!!!
Елена, самый компетентный и понимающий психолог Спасибо огромное, что помогла решить наши с мужем вопросы, как общие, так и по отдельности После визита к Лене обретаешь легкость, одушевленность Она чуткий и заботливый человек Я разобралась в себе, научилась контролировать эмоции и реагировать на среду по новому, что стало интересным даже наблюдать за собой и такими переменами в лучшую сторону Не нужно никого другого, если и решились посещать психолога, то это она!
Дуже вдячна за допомогу) Дуже допомогли,дякую ❤️
Звернулася до Олени з приводу питання стосунків із дочкою. Ми не знаходили спільної мови. І в мене взагалі не було жодного досвіду спілкування з психологом. Я вирішила знайти психолога по відгукам в інтернеті. І коли я дзвонила декільком психологом, перш ніж знайти Олену, я відчувала напругу в спілкуванні. Коли я задзвонила до Олени, то з перших слів я відчула розслаблення і мені захотілось розповісти і довірити всі свої відчуття. І я не помилилася, це саме та людина, з якою я вже не могла дочекатися зустрічі онлайн і та людина, котра розташувала мою дитину до себе. Мені дуже сподобався формат зустрічей, бо не тільки моя дитина їх мала, але і я. А більш за все мені сподобалися спільні зустрічі із дитиною і Оленою. Це дійсно незамінний досвід, в якому я відчула деякі речі не головою, а серцем. Тож я дуже вдячна Олені за її допомогу у наших відносинах із дочкою!
Добрий день! Можу сказати, що Олена відмінний фахівець свого діла і рекомендувати її іншим. Вона дуже допомогла нашій сім'ї, стосунки між батьками та дітьми легко можна зіпсувати та втратити з ними зв'язок, а відновити важко. Олена дуже допомогла нам в цьому питанні з нашою дитиною. За що ми їй дуже вдячні♥️
Пишу від щирого серця! Олена-прекрасний, компетентний фахівець! Допомогла розібратись у стосунках з дитиною і з собою..відкрила очі та перевернула світосприйняття. Це прекрасно, що такі світлі люди зустрічаються на життєвому шляху.. Щиро дякую Вам, Олено🌹
З душею відноситься до роботи. Дуже приємно працювати в комфортній атмосфері. Велике дякую за підтримку, добре серце і натхнення радіти життю)))
Благодарна Лене за моих мальчиков. Находясь далеко то дома они очень скучали по ней. Благодаря интернету общаемся онлайн. И теперь все счастливы. В нашем теперешнем доме опять звучит ее тихий, спокойный но уверенный голос. Мы тебя очень любим, Леночка. Спасибо,что ты у нас есть!
Елена - именно тот психолог, которого мы искали! Грамотный, чуткий, не жалеющий своей энергии специалист. Ребёнок с нетерпением ждёт каждой новой встречи. Спасибо Вам)
Я довольна работой и настроем, с которым Елена подходит к работе. Методики, которыми она работает, очень интересные и вдохновляющие💫, а самое главное эффективные. После каждой нашей встречи хочется делать всё больше и больше новых дела, так скажем появляются крылья🧚♀️ и настрой на работу. Спасибо ❤️
Спасибо за помощь.
Спасибо за помощь.
Также вы можете рассказать обо мне на своей странице в соц. сетях